Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04793180
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
373
856
2153
16040
21127
4793180

zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

 

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - semestr II

 

LP.

 

RODZAJ ZAJĘĆ

 

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

 

TERMIN/MIEJSCE

1

SKS – PIŁKA SIATKOWA

/LOTS, PGTS,SP/

ŁUKASZ RYNICKI

PONIEDZIAŁEK

15.30 – 18.00

PIĄTEK 14.30 – 18.00

 

2

SKS – PIŁKA NOŻNA DLA DZIEWCZĄT

/LOTS, PGTS,SP/

RADOSŁAW SĘKOWSKI

ŚRODA 15.30 – 16.30

SKS – PIŁKA KOSZYKOWA DLA WSZYSTKICH

/LOTS, PGTS,SP/

ŚRODA 16.30 – 17.30

SKS – PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY

/PGTS,SP/

ŚRODA 17.30 – 18.30

 

 

SKS – PIŁKA   NOŻNA CHŁOPCY

/LOTS/

ŚRODA 18.30-19.30

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY

/SP,PGTS/

CZWARTEK

16.00-17.00

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY /LOTS/

 

CZWARTEK

17.00-18.00

3

SAMOOBRONA – 6 - 13 LAT

SAMOOBRONA – 14 - 18 LAT

CROSS TRENING

MARCIN   ŚWIĄTKOWSKI

WTOREK 17.00 – 20.00

 

CZWARTEK

17.00 – 20.00

 

4

KOŁO POLONISTYCZNE

PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

DOROTA BRANICKA

PIĄTEK – 12.50 – 13.35

 

 

5

KOŁO CHEMICZNE

ANNA SKRODZKA

WTOREK 13.45 – 14.30 SALA1

 

6

KOŁO JĘZ. ANGIELSKIEGO

ALA MAŁKIEWICZ

WTOREK 14.35-15.20  

 

7

KOŁO TEATRALNE

AGNIESZKA SZYMAŃSKA

KLASA 1 A – CZWARTEK CO DWA TYGODNIE – GODZ.12.30   - SALA 7

KLASA 1 B - CZWARTEK CO DWA TYGODNIE – GODZ.12.30 – SALA 7

KLASA 4 A – PONIEDZIAŁEK GODZ.12.30 AULA

 

8

KOŁO MATEMATYCZNE

ANIELA MAZURKIEWICZ

KL.4 A - ŚRODA 12.55 – 13.40 – SALA 120

KL.1 C L - PONIEDZIAŁEK

13.45 – 14.30 SALA 120

9

KOŁO MATEMATYCZNE

MARTA SKONIECZNA

KL.7 A – WTOREK 14.35 – 15.20 SALA 126

KL.3 Z G – CZWARTEK

12.55 – 13.40 – SALA 126

 

 

 

10

KOŁO BIOLOGICZNE- CHEMICZNE

 

KRYSTYNA SKUTNIK DOROCKA

AGNIESZKA ZAREMBA KRUCZKOWSKA

KL.7 SP – PIĄTEK

14.30    SALA 133

BIOLOGIA DODATKOWA -

POZIOM ROZSZERZONY

AGNIESZKA ZAREMBA KRUCZKOWSKA

KL.1 I 2 L -   PIĄTEK

13.45      SALA 133

11

KOŁO PLASTYCZNE

BARBARA WITKOWSKA

WTOREK 15.20 – 16.05 SALA 108

 

 

12

BOSCO BAND

KAROL KACZOREK

PONIEDZIAŁEK - 14.35 – 15.20 SALA 202

 

 

13

KOŁO MATEMATYCZNE

JOANNA GARSKA

ŚRODA 14.30 – 15.20 SALA 8

 

 

14

KOŁO JĘZ. POLSKIEGO

ELŻBIETA KŁOSIŃSKA

CZWARTEK

07.15 – 08.00 SALA 12

 

 

15

LIGA STAROŻYTNICZA

EWA BANAŚ

SOBOTA – 1 x w MIESIĄCU

 

 

16

KOŁO JĘZ. POLSKIEGO

EDYTA MACIEJEWSKA

CZWARTEK

13.45 – 14.30 SALA 122

 

 

17

KOŁO JĘZ. NIEMIECKIEGO

 

PRZYGOTOWANIE DO MATURY ROZSZERZONEJ

JOANNA MONETA

PIĄTEK – 15.20-16.05 SALA 2

ŚRODA – 9.00 – 9.45

ROZMÓWNICA

 

18

KOŁO FIZYCZNE

 

 

 

WOJCIECH WOJNO

PONIEDZIAŁEK

14.30 – 15.20 - SALA 5