Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04705256
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
956
1136
13017
46181
70407
4705256

twoje IP: 54.224.91.58

Osiągnięcia - gimnazjum

Rok szkolny 2017/18

 

Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno

Finalista:  Konrad Morawski – kl. III z

                 Andrzej Rauchfleisz - kl. III z

 

Laureat:  Julia Gawrońska – kl. III z

                 Szymon Spaczyński- kl. III z

 

Chemia: prowadzący mgr Anna Skrodzka

Laureat: Andrzej Rauchfleisz – kl. III z

 

Matematyka: prowadzący mgr Marta Skonieczna

Laureat:  Konrad Morawski – III z

 

Język polski: prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska

Laureat:  Ewa Izydorczyk – III z

                Tomasz Czajkowski – III z

 

Historia: prowadzący mgr Elżbieta Stefańska

Laureat: Tomasz Czajkowski – III z

 

II Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

 

prowadzący mgr Elżbieta Stefańska

Finalista: Tomasz Czajkowski – kl. III z

 

 

 

Rok szkolny 2016/17

 

Język angielski

 

Regionalny Konkurs Piosenki w Językach Obcych (Toruń) – Sara Urbańska – wyróżnienie                                                                                                                                         (op. A. Olkowska)

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych – Czajkowski Tomasz – II miejsce                                                                                                                                        (op. Ł. Kamiński)

 

                                                                                                       Gabriela Ciałkowska - III miejsce

 

                                                                                                                                     (op. Ł. Kamiński)

 

Matematyka

 

Konkurs Przedmiotowy z matematyki „Liga Zadaniowa”- Konrad Morawski - II miejsce

 

(op. M Skonieczna)

 

                                                                                                       Szymon Spaczyński – III miejsce

 

(op. M Skonieczna)

 

                                                                                                       Karol Guślakow – II miejsce(op. J.Garska)

 

                                                                                                       Aleksandra Ochocińska – wyróżnienie                                                                                                                                           (op. M. Pawłowska)

 

Konkurs ‘Kangur” – wyróżnienia -

 

                                                           Oliwier Budczan

 

                                                           Karol Guślakow

 

                                                           Konrad Morawski

 

                                                           Andrzej Rauchfleisz

 

                                                           Szymon Spaczyński

 

                                                           Krzysztof Cacko

 

                                                           Julia Jaromirska

 

Plastyka

 

„XII Ogólnopolski Konkurrs Plastyczno-Literacki ”Na świętego Walentego różne oblicza miłości” ” - Magdalena Łątkowska - II nagroda (op. B. Witkowska)

 

„Wojewódzki Konkurs plastyczny „Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981r” - Martyna Gawrońska - II nagroda (op. B. Witkowska)

 

„Wojewódzki Konkurs plastyczny „Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981r” - Kaja Szczerba - – III nagroda (op. B. Witkowska)

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Gdybym był malarzem” Raci ążek – wyróżnienia: Alicja Buczkowska , Wojciech Pietrykowski, Wiktoria Rogiewicz (op. B. Witkowska)

 

 

Wychowanie fizyczne

 

Spartakiada Szkół Salezjańskich w Pile –

 

                                                                          Piłka nożna (Gim) – II miejsce

 

                                                                          Piłka siatkowa dziewcząt (gimnazjum) – II miejsce

 

WOS

 

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – Julia Jaromirska – finalistka (op. A. Doligalska)

 

                                                                                         Klaudia Marciniak – finalistka (op. A. Doligalska)

 

 

Inne

 

Konkurs Interpretacji Teatralnej w „Baju Pomorskim” – Sandra Przybysz I miejsce

 

                                                                                                                      (op. A. Szymańska)

 

 

Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

 ETAP REJONOWY –Świercz Klaudia, Przybysz Sandra, Marcelina Maciejewska.

ETAP WOJEWÓDZKI – Sandra Przybysz.

Laureat: Sandra Przybysz

 

Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno

ETAP REJONOWY – Krzysztof Cacko, Dawid Błaszczyk, Katarzyna Waśkowska, Konrad Morawski, Szymon Spaczyński.

ETAP WOJEWÓDZKI – Krzysztof Cacko, Katarzyna Waśkowska, Szymon Spaczyński.

Laureat:  Krzysztof Cacko

               Katarzyna Waśkowska

               Szymon Spaczyński

 

Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska

ETAP REJONOWY – Kamil Paradowski.

ETAP WOJEWÓDZKI - Kamil Paradowski.

Laureat: Kamil Paradowski 

 

Chemia: prowadzący mgr Krystyna Skutnik-Dorocka, mgr Anna Skrodzka

ETAP REJONOWY – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Anna Skrodzka);

Klaudia Świercz, Przemysław Kłos, Klaudia Marciniak (prowadzący: mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).

ETAP WOJEWÓDZKI – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Anna Skrodzka)

Laureat:  Konrad Morawski

 

Język polski: prowadzący mgr Ewa Banaś, mgr Elżbieta Kłosińska

ETAP REJONOWY– Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska, Kaja Szczerba (prowadzący: mgr Ewa Banaś);

Tomasz Czajkowski, Konrad Morawski  (prowadzący: mgr Elżbieta Kłosińska).

 

ETAP WOJEWÓDZKI – Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska (prowadzący: mgr Ewa Banaś).

Finalista:  Martyna Gawrońska

                 Julia Jaromirska

 

 

Matematyka: prowadzący mgr Joanna Garska, mgr Aniela Mazurkiewicz, mgr Marta Skonieczna

ETAP REJONOWY – Kamil Paradowski (prowadzący: mgr Joanna Garska);

Julia Jaromirska, Klaudia Świercz (prowadzący: mgr Aniela Mazurkiewicz);

Konrad Morawski (prowadzący: mgr Marta Skonieczna).

 

ETAP WOJEWÓDZKI – Konrad Morawski (prowadzący: mgr Marta Skonieczna).

Finalista: Konrad Morawski

 

 

 

 Rok szkolny 2015/16

 

Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

 ETAP REJONOWY – Aleksandra Skorupa, Olga Lenartowska, Sandra Myczkowska, Julia Tomecka, Świercz Klaudia, Przybysz Sandra.

ETAP WOJEWÓDZKI – Olga Lenartowska.

Finalistka: Olga Lenartowska.

 

Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno

ETAP REJONOWY – Bartosz Izydorczyk, Maciej Czajkowski, Piotr Konwent, Dawid Błaszczyk.

ETAP WOJEWÓDZKI – Bartosz Izydorczyk.

Finalista: Bartosz Izydorczyk.

 

Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska

ETAP REJONOWY – Dawid Błaszczyk, Kamil Paradowski, Maciej Andryszewski, Joanna Czyżniejewska, Anna Rauchfleisz.

ETAP WOJEWÓDZKI - Kamil Paradowski.

Finalista: Kamil Paradowski.

 

Język polski: prowadzący mgr Ewa Banaś, mgr Agnieszka Szymańska,

                                   mgr Edyta Maciejewska

ETAP REJONOWY– Martyna Gawrońska, Julia Jaromirska, Kaja Szczerba (prowadzący: mgr Ewa Banaś);

Klaudia Tomczak, Joanna Czyżniejewska, Anna Rauchfleisz (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska);

Weronika Adamska  (prowadzący: mgr Edyta Maciejewska).

 

ETAP WOJEWÓDZKI - Anna Rauchfleisz (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska).

Laureatka:  Anna Rauchfleisz.

 

Język angielski: prowadzący mgr Aneta Olkowska, mgr Łukasz Kamiński, mgr Wojciech Łukawski

ETAP REJONOWY – Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz (prowadzący: mgr Aneta Olkowska);

Weronika Kozłowska, Tomasz Branicki, Weronika Adamska, Miłosz Gostyński, Aleksandra Zajączkowska (prowadzący: mgr Łukasz Kamiński);

Dawid Błaszczyk (prowadzący: mgr Wojciech Łukawski).

 

ETAP WOJEWÓDZKI – Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz (prowadzący: mgr Aneta Olkowska);

Weronika Kozłowska, Aleksandra Zajączkowska (prowadzący: mgr Łukasz Kamiński) Finalistka: Agnieszka Rychert, Laura Urbanowicz, Weronika Kozłowska.

 

 Język niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek

ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski.

ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.

Laureat:  Maciej Czajkowski.

Matematyka: prowadzący mgr Joanna Garska

ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski.

 

ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.

Finalista: Maciej Czajkowski.

 

Chemia: prowadzący mgr Wiesław Rybka

ETAP REJONOWY – Bartosz Izydorczyk, Maciej Czajkowski.

 

ETAP WOJEWÓDZKI – Maciej Czajkowski.

Laureat:  Maciej Czajkowski.

 

Sukcesy w konkursach i olimpiadach w PGTS wg klas:

 

I X:

 

Świtalska Paulina - III miejsce w Szkolnym Konkursie pt. :”Mistrz Języka Ojczystego”

 

 

I Z:

 

Czajkowski Tomasz : - I miejsce w „Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach

 

                                     Anglojęzycznych”pod honorowym patronatem Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

                                   - wyróżnienie w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” pod

 

                                    honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

Spaczyński Szymon – III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga zadaniowa

 

Morawski Konrad -      III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga zadaniowa

 

Godziątkowska Kalina : -wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”

 

Olszewska Klaudia -       wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                          „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”        

 

Paczkowska Paulina -   I miejsce w Konkursie Krasomówczym „Kujawy – moja mała

 

                                     Ojczyzna” pod patronatem Burmistrza miasta Aleksandrów Kuj.

 

                                  - III miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

 

                                     - wyróżnienie w „Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach

 

                                     Anglojęzycznych” pod

 

                                     honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

Rauchfleisz Andrzej – II miejsce w Konkursie Krasomówczym „Kujawy – moja mała

 

                                     Ojczyzna” pod patronatem Burmistrza miasta Aleksandrów Kuj.

 

Trawińska Dagmara – II miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”

 

II A:

 

Pietrykowski Wojciech - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”        

 

Szudzik Daria –            I miejsce w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”        

 

Trawińska Natalia     - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                        „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”        

 

 

 

Wesołowski Michał - wyróżnienie w konkursie na interpretację utworów M. Grechuty

 

                                         „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”        

 

II B:

 

Zajączkowska Aleksandra – finalista Wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z j.

 

                                             angielskiego

 

Paradowski Kamil –      finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii

 

II C:

 

Świercz Klaudia – finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Znam swój organizm na szóstkę

 

pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

                             - wyróżnienie w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa

 

Jaromińska Julia – III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”

 

Newelska Jolanta - III miejsce w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”

 

Wałkowska Katarzyna - wyróżnienie w konkursie przedmiotowym „Liga Zadaniowa”

 

 

 

III K:

 

Kozłowska Weronika – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. ang.

 

Kaczmarek Łukasz – III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

                             - I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej

 

                              - II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej

 

                               - III miejsce w ćwierćfinałach woj. Kuj – POM. Z piłki nożnej

 

                               -I miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach powiatowej Gimnazjady

 

Leśniewski Jakub   - I miejsce w zawodach piłki koszykowej w ramach powiatowej Gimnazj.

 

                               - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

                              - I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej

 

                             - II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej

 

                             - III miejsce w ćwierćfinałach woj. Kuj – POM. Z piłki nożnej

 

Lipowska Agata   - III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach woj.

 

                             - I miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej

 

Nisterenko Jacek – I miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej

 

                           - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

                           - II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej

 

Sobierajski Kacper  - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

Stanikowski Miłosz - II miejsce w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły

 

Suchara Magdalena – III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach

 

                                       Woj.

 

                                  - I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej

 

                                 - I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja

 

Szwejk Jan -   III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

                        - II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej

 

Szwejk Marcel – III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w A.K.

 

                         - I miejsce w powiatowych zawodach z piłki koszykowej

 

                         - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

Wiśniewski Wiktor - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

Wypij Paulina - I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej

 

                       - I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja

 

Wyrąbkiewicz Agnieszka - III miejsce w zawodach sportowych z piłki ręcznej w ćwierćfinałach woj.

 

                                       - I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej

 

                                       - I miejsce w powiatowych zawodach w unihokeja

 

Żbikowski Oskar  - III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w A.K.

 

                             - I miejsce w powiatowych zawodach z piłki koszykowej                  

 

                             - III miejsce w powiatowych zawodach sportowych z unihokeja

 

                            - II miejsce w powiatowych zawodach z piłki ręcznej

 

                             - III miejsce w zawodach sportowych z piłki nożnej w ćwierćfinałach

 

                                       Woj. Kuj-pom.

 

                             - I miejsce w powiatowych zawodach sportowych piłki nożnej

 

                             - II miejsce w szkolnych zawodach piłki nożnej o Puchar Dyr. Szkoły

 

III L:

 

Czajkowski Maciej - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii (100 %)

 

                               - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. niemieckiego

 

                                 - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

 

                                 - III miejsce w Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Liga

 

                                   Zadaniowa”

 

- najwyższy wynik wśród zgłoszonych gimnazjalistów w                        Ogólnopolskim     Konkursie Chemicznym im. Prof.

 

                                   Antoniego Swinarskiego na UMK w Toruniu

 

                                 - 72 % punktów na egzaminie maturalnym na poziomie rozszerzonym

 

                                   (egzamin zdawany za zgodą Dyrektora OKE w Gdańsku)

 

Strzelecka Wiktoria – I nagroda w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Na tropach sztuki kwiaty z całego świata” organizowanym przez Wojewódzki Szpital Uniwersytecki i Zespół Szkół Nr 33 w Bydgoszczy

 

Andryszewski Maciej – laureat konkursu piosenki obcojęzycznej w Choceniu w kat. Solista

 

                                 - laureat w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Młodzi Mistrzowie

 

                                       Sceny” w Bydgoszczy, kat. Gimnazjum

 

                                  - II miejsce w VII edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Muz.

 

                                       - Piosenka jest dobra na wszystko , Osięciny 2016

 

                                   - I miejsce w kat. Solista na IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki

 

                                     Obcojęzycznej , Choceń 2016

 

Rauchfleisz Anna – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. polskiego

 

                             - wyróżnienie w III Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Twórczości

 

                              Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie „Moje piękne, bezpieczne miejsce”

 

Lenartowska Olga – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii

 

                                 organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

                              - III miejsce w szkolnym konkursie w ramach „Światowego Dnia Ziemi

 

Tomczak Klaudia – finalista XII Wojewódzkiego Konkursu „Znam swój organizm na

 

                                 szóstkę” pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora          Oświaty i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

Izydorczyk Bartosz - Finalista Konkursu Przedmiotowego z fizyki

 

                                 - wyróżnienie w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” org. Przez

 

                                Katedrę Filologii Klasycznej UMK przy współudziale Urzędu Marszałk.

 

                                 i objętego honorowym patronatem Kuj.-Pom. Kur. Ośw.

 

Rychert Agnieszka – finalistka Konkursu Przedmiotowego z j. ang. Organizowanego przez

 

                                   Kuj. – POM. Kur. Oświaty

 

Stefaniuk Justyna - II miejsce w IX edycji konkursu „Liga Starożytnicza” org. przez

 

                                 Katedrę Filologii Klasycznej UMK przy współudziale Urzędu Marszałk.

 

                                 I objętego honorowym patronatem Kuj.-Pom. Kur. Ośw.

 

Urbanowicz Laura - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. ang.

 

                                 organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

 

 

Rok szkolny 2014/15

 

Finaliści i Laureaci Konkursów Przedmiotowych

 

Kujawsko – Komorskiego Kuratora Oświaty

 

 

Kacper Kopyłowski

 

   FINALISTA PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

 

   klasa III z – op. Aneta Doligalska

 

Katarzyna Błachowiak

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z FIZYKI

   klasa III y – op. Wojciech Wojno

Łukasz Gostyński

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z GEOGRAFII          

   klasa III y – op. Anna Rogalska

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z HISTORII

                                       klasa III y – op. Elżbieta Stefańska

Jan Kaczmarczyk

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z GEOGRAFII

   klasa III y – op. Anna Rogalska

Maria Klamecka

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z J. NIEMIECKIEGO

   klasa III y – op. Karol Kaczorek

Anna Pawłowska

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z HISTORII

   klasa III z – op. Danuta Płaskonka

Jakub Suski

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z BIOLOGII

   klasa III y – op. Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Maciej Czajkowski

   LAUREAT PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU KURATORA OŚWIATY Z CHEMII

   klasa II l – op. Wiesław Rybka

 

 

Rok szkolny 2013/14

 

KONKURSY KURATORYJNE

Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba

 

 ETAP REJONOWY – Maciej Czajkowski, Malwina Serafin, Anna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski, Natalia Redmerska, Oliwia Kozłowska, Marcin Góralski .

ETAP WOJEWÓDZKIAnna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski, Marcin Góralski.

Finalista: Marcin Góralski;

Laureat:  Anna Kołodziejska, Anna Komarczewska, Marcin Pilewski.

 

Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno

ETAP REJONOWY – Jakub Suski, Katarzyna Błachowiak, Marcin Góralski, Kacper Kujawa, Marcin Pilewski, Marta Sobczak, Adam Michalski, Maciej Piotrowski, Dariusz Kościelecki.

ETAP WOJEWÓDZKI – Marcin Pilewski;

Laureat: Marcin Pilewski.

 

Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska

ETAP REJONOWY – Łukasz Gostyński, Jan Kaczmarczyk, Miłosz Borkowski, Jakub Borowski.

ETAP WOJEWÓDZKI – Jakub Borowski;

LaureatJakub Borowski.

 

Historia: prowadzący mgr Danuta Płaskonka

ETAP REJONOWY – Magdalena Kuberska, Miłosz Borkowski.

ETAP WOJEWÓDZKIMiłosz Borkowski;

Laureat: Miłosz Borkowski.

 

Język polski: prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska, mgr Agnieszka Szymańska,

                                   mgr Edyta Maciejewska

ETAP REJONOWY– Katarzyna Błachowiak, Miłosz Borkowski, Anna Kołodziejska, Oliwia Kozłowska, Natalia Redmerska (prowadzący: mgr Elżbieta Kłosińska);
Marcin Góralski, Aydar Lipiński, Waleria Barbagallo, Maciej Czajkowski (prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska); Katarzyna Hetmańska  (prowadzący: mgr Edyta Maciejewska);

ETAP WOJEWÓDZKI – Katarzyna Błachowiak, Anna Kołodziejska (op. mgr Elżbieta Kłosińska);

Finalista: Katarzyna Błachowiak, Anna Kołodziejska (op. mgr Elżbieta Kłosińska).

 

Język angielski: prowadzący mgr Aneta Olkowska, mgr Anna Żak

ETAP REJONOWY – Jacek Kaczmarek, Miłosz Borkowski (op. mgr Aneta Olkowska);

Natalia Redmerska, Wojciech Niewiadomski (op. mgr Anna Żak).

 

 Język niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek

ETAP REJONOWY – Paulina Malczewska, Maria Klamecka;

ETAP WOJEWÓDZKI - Paulina Malczewska, Maria Klamecka;

Laureat: Paulina Malczewska, Maria Klamecka.

 

Matematyka: prowadzący mgr Marta Skonieczna

ETAP REJONOWY – Marcin Pilewski, Marta Sobczak;

 Finalista: Marcin Pilewski, Marta Sobczak

 

Chemia: prowadzący mgr Wiesław Rybka

ETAP REJONOWY – Anna Kołodziejska, Paulina Malczewska, Natalia Redmerska, Maciej Piotrowski;                                                                 
ETAP WOJEWÓDZKIAnna Kołodziejska, Paulina Malczewska;

Finalista: Anna Kołodziejska, Paulina Malczewska

 

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „LIGA ZADANIOWA”

Finalista: Piotr Jemczura kl. II x (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)

oraz:

Katarzyna Błachowiak - II miejsce

 

Maria Klamecka - III miejsce

 

Jakub Suski - III miejsce

 

Weronika Dorocka - wyróżnienie

 

 

Rok szkolny 2012/13

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „LIGA ZADANIOWA”

 

 

 

III m. – Piotr Jemczura kl. Ix (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)

 

 

III m. – Marcin Góralski kl. II b (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)

 

 

III m. – Kacper Kujawa kl. II b (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)

 

 

wyróżnienie - Katarzyna Błachowiak kl. I x (op. mgr Aniela Mazurkiewicz)

 

 

wyróżnienie – Marcin Pilewski kl. II c (op. mgr Marta Skonieczna)

 

Wojewódzki Konkurs Literacki „List do M. Danilewicz-Zielińskiej” pod patronetem kuratora woj. kuj.-pom.

II m. – K. Błachowiak kl. I x
III m. – M. Durkiewicz kl. I x
wyróżnienia: A. Łęga, M. Serafin, J. Kaczmarczyk, J. Lewandowski, M. Kozłowska, M. Chmielewska.
(op. mgr Elżbieta Kłosińska)

 

Wojewódzki Konkurs Literacki „Bliżej Norwida” Bydgoszcz

II m. – Jan Kaczmarczyk I x
III m. – Magda Durkiewicz I x
wyróżnienie Łukasz Gostyński I x
(op. mgr Elżbieta Kłosińska)

 

KONKURSY KURATORYJNE

 

 Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba

 

ETAP REJONOWY – Agata Bawolska, Kajetan Godziątkowski, Wojciech Świerzko, Julia Bobrowska, Anna Kołodziejska, Natalia Redmerska, Malwina Serafin, Wojciech Czajkowski .

ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska).

Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska)

 

Fizyka: prowadzący mgr Justyna Chojnacka, mgr Wojciech Wojno

ETAP REJONOWY – Wojciech Czajkowski, Wojciech Świerzko (op. mgr Wojciech Wojno) i Marcin Pilewski .

ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Wojciech Wojno).

Laureat: Wojciech Czajkowski  (op. mgr Wojciech Wojno).

 

Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska

ETAP REJONOWY – Marcin Pilewski, Kajetan Godziątkowski, Radosław Jóźwiak, Miłosz Rekowski, Wojciech Świerzko.

ETAP WOJEWÓDZKI – Kajetan Godziątkowski (op. mgr Anna Rogalska).

FinalistaKajetan Godziątkowski (op. mgr Anna Rogalska).

 

 

Historia: prowadzący mgr Elżbieta Stefańska

ETAP REJONOWY – Radosław Jóźwiak, Kacper Kurtys.

ETAP WOJEWÓDZKI – Kacper Kurtys (op. mgr Elżbieta Stefańska).

Laureat: Kacper Kurtys (op. mgr Elżbieta Stefańska).

 

Język polski:

ETAP REJONOWY– Waleria Barbagallo, Miłosz Borkowski, Anna Kołodziejska, Marta Stanikowska, Marcin Góralski, Natalia Redmerska, Oliwia Kozłowska, Katarzyna Błachowiak (prowadzący: mgr E. Kłosińska);

Katarzyna Hetmańska, Filip Baranowski, Amelia Kłaczyńska, Julia Bobrowska                           
  (prowadzący: mgr Edyta Maciejewska);

Kajetan Godziątkowski, Wojciech Czajkowski, Anna Skorupa, Miłosz Kowalczyk                 
 
(prowadzący: mgr Agnieszka Szymańska).

ETAP WOJEWÓDZKI – Marcin Góralski (op. mgr Elżbieta Kłosińska),

Wojciech Czajkowski i Kajetan Godziątkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).

Finalista: Marcin Góralski (op. mgr Elżbieta Kłosińska)

Finalista: Kajetan Godziątkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).

Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Agnieszka Szymańska).

 

Język angielski:

ETAP REJONOWY – Anna Skorupa, Agata Bawolska (op. mgr Anna Żak);

Anna Kołodziejska, Miłosz Borkowski (op. mgr Aneta Olkowska).

 

Matematyka:

ETAP REJONOWY –Paweł Łazur, (op. mgr Aniela Mazurkiewicz);

Miłosz Kowalczyk, Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).

ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).

 Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Joanna Garska).

 

Chemia:

ETAP REJONOWY – Kajetan Godziątkowski, Wojciech Czajkowski                                                                 
(op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).

ETAP WOJEWÓDZKI – Wojciech Czajkowski (op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).

Laureat: Wojciech Czajkowski (op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka)

 

INNE:

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kobiecej - "Kobieta - puch marny"

- III m. -  K. Błachowiak kl. Ix, 

- III m. - A. Kołodziejska kl. IIc

      opiekun: mgr. E. Kłosińska.

 

 Konkurs "Album o Januszu Korczaku" - wyróżnienie specjalne

- Jan Lewandowski kl. Ix, Paulina Zapiec kl. IIc - opiekun: mgr. E. Kłosińska.

 

 

Rok szkolny 2011/12

 

J. polski: - prowadzący mgr Elżbieta Kłosińska; mgr Edyta Maciejewska

 

- Góralski Marcin - kl. I b; Mielcarek Natalia - kl. III b; Błachowiak Aleksandra - kl. III c; Hołtyn Julia - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

- Jan Klamecki kl. III cIII miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej pod hasłem" BĄDŹ POZDROWIONA, ZIEMIO RODZIN".

 

J. angielski: prowadzący mgr Anna Gajewska

 

- Smolińska Dominika kl. b; Błachowiak Aleksandra kl. III c; Janicki Nikodem kl. III c; Kmieciak Ilona kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

J. niemiecki: prowadzący mgr Karol Kaczorek

 

- Klamecki Jan - kl. III c; Malczewska Paulina - kl. I c - LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO

 

Historia: prowadzący mgr Danuta Płaskonka

 

- Klamecki Jan kl. III c; Marek Kamil kl. III c; Rybarczyk Bartłomiej kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

Matematyka: prowadzący mgr Aniela Mazurkiewicz

 

- Sobczak Katarzyna - kl. III c; Tokarski Filip - kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

- Tokarski Filip - LAUREAT Konkursu Kuratoryjnego

 

Fizyka: prowadzący mgr Wojciech Wojno

 

- Sobczak Katarzyna kl. III c; Filip Tokarski - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

Biologia: prowadzący mgr Agnieszka Kruczkowska-Zaremba

 

- Kozłowska Kinga kl. III c; Żywiczka Oskar kl. II b - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

- Czajkowski Wojciech kl. II c; Hołtyn Julia kl. III c; Sobczak Katarzyna kl. III c; Zielińska Weronika kl. III c - LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO

 

Chemia: prowadzący mgr Krystyna Skutnik-Dorocka

 

- Smolińska Dominika kl. III b -  uczestniczka rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska

 

- Godziątkowski Kajetan kl. II c; Rybarczyk Barłomiej kl. III c - uczestnicy rejonowego konkursu kuratoryjnego

 

Zajęcia artystyczne: prowadzący mgr Barbara Witkowska

 

- Staniszewska Angelika kl. I c - wyróżnienie w Regionalnym  Konkursie Plastycznym pod tytułem ,,Dookoła Świata"; Agata Bawolska kl. III c i Agata Jakubczak - wystawa prac w Galerii Sztuki Współczesnej w Toruniu.

 

- Angelika Staniszewska kl. I c - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Z podwórka na stadion Euro 2012''

 

- Nagroda specjalna - Julia Olejniczak - kl. IIIc; I miejsce - Adam Guślakow kl. III c; II miejsce - Bartłomiej Rybarczyk kl. III c; II miejsce - Kacper Kurtys kl. II c - VI Powiatowy Konkurs na Plakat Profilaktyczny

 

- Agata Kowalczyk kl. III b - Wyróżnienie Honorowe w 39 Międzynarodowym Konkursie Sztuk Pięknych dla dzieci i młodzieży w Republice Czeskiej

 

- Kinga Kozłowska - III b - III nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Maska Karnawałowa''

 

 

 

 

Rok szkolny 2010/11

 

 

KONKURSY KURATORYJNE

  • JĘZYK ANGIELSKI

* ETAP REJONOWY – Natalia Dorocka, Jakub Florczak (op. mgr Joanna Piernikowska)
oraz Maciej Siemiątkowski (op. mgr Anna Gajewska).

  • HISTORIA

* ETAP REJONOWY – Jakub Florczak (op. mgr Danuta Płaskonka).

  • CHEMIA

* ETAP REJONOWY – Jakub Czyżniejewski, Jakub Florczak

(op. mgr Krystyna Skutnik-Dorocka).

  • JĘZYK NIEMIECKI

*   ETAP REJONOWY – Jakub Florczak  (op. mgr Monika Chojnacka),

Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).

*   ETAP WOJEWÓDZKI - Jakub Florczak  (op. mgr Monika Chojnacka),

Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).

JAKUB FLORCZAKFINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka niemieckiego (op. mgr Monika Chojnacka),

JAN KLAMECKILAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z języka niemieckiego (op. mgr Karol Kaczorek).

  • BIOLOGIA

*   ETAP REJONOWY - Biernaciak Adrian, Błachowiak Aleksandra, Czajkowski Wojciech,
Czyżniejewski Jakub, Dorocka Natalia, Florczak Jakub, Hołtyn Julia, Kańkowski Marcin,
Koczwara Małgorzata, Kopyłowski Jakub, Kozłowska Kinga, Lewandowska Patrycja, Łazur Monika,
Marjańska Justyna, Mielcarek Natalia, Ochociński Jakub, Oczachowski Jakub, Olejniczak Julia,
Potaczek Paulina, Radaczyńska Angelika, Rumińska Weronika, Sobczak Katarzyna, Sobolewska Maria,
Zybała Izabela, Żerebecka Justyna (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska).

  • FIZYKA

*  ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Linowska Marta, Orzeł Jakub (op. mgr Wojciech Wojno).

  • JĘZYK POLSKI

*   ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Florczak Jakub (op. Elżbieta Kłosińska).

*   ETAP WOJEWÓDZKI –  Jakub Florczak (op. mgr Elżbieta Kłosińska).

JAKUB FLORCZAK – LAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego

z języka polskiego (op. mgr Elżbieta Kłosińska).

  • MATEMATYKA

*   ETAP REJONOWY - Czyżniejewski Jakub, Linowska Marta, Lipowska Katarzyna (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).

*   ETAP WOJEWÓDZKI - Jakub Czyżniejewski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).

JAKUB CZYŻNIEJEWSKI – FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z matematyki (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • JĘZYK NIEMIECKI

I miejsce w XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Języku Niemieckim, w kategorii szkół gimnazjalnych

(op. mgr Monika Chojnacka, mgr Karol Kaczorek).

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”

*  w kategorii – prace indywidualne – wyróżnione zostały prace:

  • Walichniewicz Weroniki, Kozłowskiej Kingi, Szczerbik Julii, Maciejewskiego Bartłomieja, Jaroszewskiej Luizy,

(op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska),

* w kategorii – testy - wyróżnione zostały prace:

  • bardzo dobry wynik uzyskała:

Maria Sobolewska (op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska),

  • dobry wynik uzyskali uczniowie:

Florczak Jakub, Gradowski Kamil, Zybała Izabela, Biernaciak Adrian, Kujawińska Oliwia,  Radaczyńska Angelika, Sławuta Anna,
Ochociński Jakub, Czajkowski Wojciech,      Lipowska Katarzyna , Kowalczyk Miłosz, Świerzko Wojciech, Kańkowski Marcin,      
Hołtyn Julia,     Łazur Monika, Lewandowska Patrycja,  (op. mgr A. Zaremba-Kruczkowska).

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • MATEMATYKA

* LIGA  ZADANIOWA  -  EDYCJA XXIV

III m. – Wojciech Czajkowski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),

III m. – Filip Tokarski (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),

WYRÓŻNIENIA:

-   Ilona Kmieciak (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),

-   Katarzyna Sobczak (op. mgr Aniela Mazurkiewicz),

-   Paweł Łazur (op. mgr Aniela Mazurkiewicz).

 

KONKURSY REGIONALNE

  • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

* II ETAP VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM – Oliwia Kujawińska, Karolina Rogowska,
Maria Sobolewska (op. mgr Andrzej Sobieszczyk).

* III ETAP  (WOJEWÓDZKI) VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM -
Karolina Rogowska (op. mgr Andrzej Sobieszczyk).

KAROLINA ROGOWSKA – FINALISTKA VIII REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
(op. mgr  Andrzej Sobieszczyk).

 

KONKURSY MIEJSKIE I POWIATOWE

  • JĘZYK NIEMIECKI

* Dzień Niemiecki w Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku

Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o Niemczech – Jakub Florczk

(op. Monika Chojnacka), Jakub Kopyłowski i Jan Klamecki (op. mgr Karol Kaczorek).

 

  • · POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY
    • I miejsce – Julia Hołtyn,
    • II miejsce – Wojciech Czajkowski,
    • wyróżnienie – Marcin Kańkowski,

(op. mgr Agnieszka Zaremba-Kruczkowska)

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Indywidualne biegi sztafetowe  dziewcząt i chłopców

Awans do szczebla wojewódzkiego

 

Wojewódzkie biegi przełajowe

Udział chłopców i dziewcząt

 

 

VII Spartakiada szkół salezjańskich

I miejsce piłka siatkowa dziewczęta

V miejsce piłka nożna chłopcy

II miejsce piłka siatkowa chłopcy

 

Regionalna Liga Piłki Siatkowej Kobiet

 

Liga w trakcie rozgrywek ,aktualne wyniki na stronie szkoły

 

Festyn sportowy „Nastolatków wyczyny bez alkoholu i nikotyny”

Rzuty do kosza I miejsce

Piłka nożna I miejsce

Piłka nożna dziewcząt II miejsce

 

 

Mistrzostwa Inspektorki Pilskiej im. Św Wojciecha Przeczno

Piłka nożna III miejsce

 

Turniej ING futsal

I miejsce

 

Noworoczny turniej piki siatkowej  klubów sportowych w Ciechocinku

IV miejsce kobiet