Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

05221027
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
691
691
2224
16190
23223
5221027

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1566
Odsłon artykułów:
1265775

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Halowy turniej ministrancki w piłkę nożną w Pile

Już drugi raz reprezentacja naszych szkolnych ministrantów wzięła udział w halowym turnieju ministrantów w piłkę nożną w Pile. Rozgrywki odbyły się 3 listopada 2018 roku. Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły (jeden w kategorii szkoły podstawowej do klasy 6 i drugi w kategorii 7-8 klas szkół podstawowych i gimnazjalnych). Pomimo, że nasi ministranci ze starszej grupy grali znakomicie (na 8 meczów przegrali tylko jeden, a resztę wygrali i zremisowali) nie udało im się zakwalifikować do rozgrywki o miejsca pucharowe. Należy ich jednak pochwalić za serce i wolę walki. Podobnie zagrali także i nasi młodsi ministranci. Miejmy nadzieję, że w kolejnych zawodach uda się im zająć miejsca medalowe.