Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

05221039
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
1
702
2236
16202
23223
5221039

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1566
Odsłon artykułów:
1265786

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Byliśmy na PGA 2018

Już po raz drugi był w naszej szkole organizowany wyjazd na Poznań Game Arena (PGA). Impreza jak co roku przyciągnęła wielu miłośników i fanów gier, nie tylko komputerowych ale także konsolowych, planszowych i karcianych. Podczas zwiedzania wielu stoisk, rozlokowanych w licznych halach, można było rozkoszować oczy najnowszymi produkcjami oraz podziwiać sprzęt, który swoją mocą przyprawiał o zawrót głowy.

Była to również okazja do spotkania wielu ciekawych ludzi, związanych z branżą gier oraz wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami. Oczywiście każdy mógł spróbować swoich sił, w wybranej przez siebie grze, sterując np. postaciami czy statkiem kosmicznym za pomocą klawiatury lub pada. Na targach nie zabrakło też wirtualnej rzeczywistości, w którą gracz mógł się "zanurzyć" po założeniu specjalnych okularów lub specjalnego hełmu. Spotkać można było również postacie ze swoich ulubionych gier.

Opiekę nad uczniami sprawowali ks. Krzysztof Tomeczkowski, Łukasz Przeździęk i Sławomir Kisielewski. Do zobaczania za rok!