Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

05221060
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
22
702
2257
16223
23223
5221060

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1566
Odsłon artykułów:
1265803

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Miejski konkurs latawców

Reprezentacja z klasy VII b wzięła udział w Przeglądzie latawców organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim i Stowarzyszenie Aleksandrowska Kultura.
 W sobotę uczniowie zaprezentowali zrobione przez siebie prace nawiązujące w tematyce dekoracji do 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Karol Cichocki otrzymał I nagrodę, a Oliwia Zmudzińska i Amelia Chmielik II nagrodę, które wręczone były przez pana Burmistrza Andrzeja Cieślę.

Naszą szkołę reprezentowali też Zuzanna Gencel, Justyna Kowalska i Krzysztof Nowaczyk. Uczniowie wykonali piękne latawce w biało - czerwonych barwach z motywami orła białego,  które unosiły się ponad naszym miastem wprowadzając pogodny nastrój imprezy. Pomysłowość, poprawność konstrukcji i inwencja twórcza zadecydowały o wynikach konkurencji. Dzieciom towarzyszyli rodzice wspierając merytorycznymi radami, natomiast organizacją przedsięwzięcia na terenie naszej szkoły zaopiekowała się pani Barbara Witkowska.