Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04977114
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
456
2094
4881
40111
68937
4977114

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1540
Odsłon artykułów:
1176595

Odwiedza nas 38 gości oraz 3 użytkowników.

Miejski konkurs latawców

Reprezentacja z klasy VII b wzięła udział w Przeglądzie latawców organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim i Stowarzyszenie Aleksandrowska Kultura.
 W sobotę uczniowie zaprezentowali zrobione przez siebie prace nawiązujące w tematyce dekoracji do 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Karol Cichocki otrzymał I nagrodę, a Oliwia Zmudzińska i Amelia Chmielik II nagrodę, które wręczone były przez pana Burmistrza Andrzeja Cieślę.

Naszą szkołę reprezentowali też Zuzanna Gencel, Justyna Kowalska i Krzysztof Nowaczyk. Uczniowie wykonali piękne latawce w biało - czerwonych barwach z motywami orła białego,  które unosiły się ponad naszym miastem wprowadzając pogodny nastrój imprezy. Pomysłowość, poprawność konstrukcji i inwencja twórcza zadecydowały o wynikach konkurencji. Dzieciom towarzyszyli rodzice wspierając merytorycznymi radami, natomiast organizacją przedsięwzięcia na terenie naszej szkoły zaopiekowała się pani Barbara Witkowska.