Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

05153491
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
473
542
473
14008
144348
5153491

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1566
Odsłon artykułów:
1214729

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Ministranckie Święto Św. Dominika Savio

Pierwszy raz w historii naszej szkoły przedstawiciele grona ministrantów szkolnych wzięli udział w inspektorialnym Święcie Św. Dominika Savio (patrona ministrantów) w dniach od 28 do 29 kwietnia 2018 roku w Rumi. Oprócz uroczystej Mszy Św. pod przewodnictwem Ks. Inspektora Romana Jachimowicza, zaplanowano rozgrywki w piłkę nożną i konkurs z wiedzy o Św. Janie Bosko. Ponadto odbyła się grupowa zabawa w Paintball. Możemy się pochwalić, że przedstawiciele naszych ministrantów zajęli w konkursie o Św. Janie Bosko drugie miejsce, za które nasza szkolna wspólnota ministrantów otrzymała nagrodę pieniężną o wysokości 1500 zł. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Gdyni i w Aquaparku w Sopocie.