Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04793172
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
365
856
2145
16032
21127
4793172

Statystyki

Użytkowników:
494
Artykułów:
1506
Odsłon artykułów:
1103003

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Ministranckie Święto Św. Dominika Savio

Pierwszy raz w historii naszej szkoły przedstawiciele grona ministrantów szkolnych wzięli udział w inspektorialnym Święcie Św. Dominika Savio (patrona ministrantów) w dniach od 28 do 29 kwietnia 2018 roku w Rumi. Oprócz uroczystej Mszy Św. pod przewodnictwem Ks. Inspektora Romana Jachimowicza, zaplanowano rozgrywki w piłkę nożną i konkurs z wiedzy o Św. Janie Bosko. Ponadto odbyła się grupowa zabawa w Paintball. Możemy się pochwalić, że przedstawiciele naszych ministrantów zajęli w konkursie o Św. Janie Bosko drugie miejsce, za które nasza szkolna wspólnota ministrantów otrzymała nagrodę pieniężną o wysokości 1500 zł. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Gdyni i w Aquaparku w Sopocie.