Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04793187
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
380
856
2160
16047
21127
4793187

Rada pedagogiczna Kolegium Kujawskiego

1. ks. Grzegorz Gruba - Dyrektor
2. Halina Gosławska - Wicedyrektor, wychowanie do życia w rodzinie
3. Monika Chojnacka - Wicedyrektor, j. niemiecki
4. ks. Robert Kulczyński - religia
5. ks. Waldermar Łachut - religia
6. Ala Małkiewicz - j. angielski
7. Anna Gajewska-Kłos - j. angielski
8. Edyta Maciejewska - j. polski
9. Wojciech Łukawski - j. angielski
10. Aneta Doligalska - wos, podstawy przedsiębiorczości
11. Anna Król - pedagog
12. Aniela Mazurkiewicz - matematyka
13. Joanna Garska - matematyka
14. Danuta Płaskonka - historia i wos
15. Elżbieta Stefańska - historia i wos
16. Anna Rogalska - geografia
17. Agnieszka Zaremba-Kruczkowska - biologia
18. Wojciech Wojno - fizyka, mechatronika
19. Krystyna Skutnik-Dorocka - chemia
20. Mariusz Osielski - informatyka, mechatronika, zajęcia techniczne z implementacją mechatroniki
21. Elżbieta Kłosińska - j. polski
22. Barbara Witkowska - plastyka
23. Ewa Banaś - j. polski
24. Łukasz Rynicki - w-f
25. Danuta Komosińska - w-f
26. Janina Rychlewska - bibliotekarz
27. Karol Kaczorek- j. niemiecki
28. Joanna Piernikowska - j. angielski
29. Radosław Sękowski - w-f
30. Łukasz Kamiński - j. angielski
31. Agnieszka Szymańska - j. polski
32. Anna Żak-Marszewska - j. angielski
33. Elżbieta Wojciechowska - pedagog
34. Przemysław Borowicki - informatyka
35. Marta Skonieczna - matematyka
36. Dorota Branicka - j. polski
37. Justyna Sikora - biologia
38. Aneta Olkowska - j. angielski
39. Anna Skrodzka - chemia
40. Joanna Moneta - j. niemiecki
41. Monika Sobierajska - w-f
42. Marcin Świątkowski - w-f
43. Katarzyna Vet - j. angielski, biologia w j. ang.
44. Jerzy Kędzierski - matematyka
45. Zyta Kulesza - j. polski
46. Dorota Stanicka - muzyka
47. Marzena Pawłowska - matematyka
48. Łukasz Przeździęk - informatyka
49. Monika Sękowska - edukacja wczesnoszkolna
50. Elżbieta Konieczek - edukacja wczesnoszkolna
51. Monika Dąbrowska - nauczyciel-wychowawca w świetlicy szkolnej